Geachte Donateur,
Hierbij nodigen wij u uit voor de Konmakandra van de Stichting voor Surinaamse Genealogie op zaterdag 7 oktober 2023.
Het thema van de komende Konmakandra is:
SURINAMERS UIT DE SCHADUW VAN DE GESCHIEDENIS
Over ‘verborgen’ groepen en episodes
Informatie vinden over sommige voorouders kan moeilijk zijn. Denk aan voorouders die niet in officiële registraties voorkomen, voorouders die via een afwijkende weg naar Suriname zijn gekomen, of voorouders die in een tijd leefden waarover weinig bronnen zijn nagelaten. Ze zijn als het ware in de schaduw van de geschiedenis achtergebleven. Maar ze zijn er wel degelijk en soms lukt het toch om ze uit die schaduw te halen.
In het jubileumjaar van de afschaffing van de slavernij, besteedt de Stichting voor Surinaamse Genealogie aandacht aan minder bekende groepen en episodes.
Ook bij de komende Konmakandra is dit het geval.
Dit jaar is de Konmakandra van 10.15 tot 17.15 uur (inloop en registratie vanaf 9.15 uur) in de Christus Triumfatorkerk in Den Haag
Adres: Juliana van Stolberglaan 154, 2595 CL Den Haag
Toegang tot de Konmakandra is gratis voor u als donateur. U kunt zich opgeven via:
konmakandra@surinaamsegenealogie.nl
Wanneer u zich heeft opgegeven, ontvangt u binnen twee dagen een bericht ter bevestiging van uw registratie.
E-tickets voor uw introducees en voor niet-donateurs zijn te bestellen via de volgende link:
U kunt de link voor een introducé doorsturen naar een belangstellende, of deze zelf gebruiken voor de persoon die u wilt introduceren.
Een E-ticket kost € 11,- voor introducees en alle anderen.
In de bijlage vindt u het programma. De dag wordt muzikaal omlijst met een optreden van een Javaanse gamelang groep.
U kunt in de pauzes Surinaamse snacks, dranken en maaltijden kopen. De dag wordt afgesloten met een door de stichting aangeboden drankje.
Met vriendelijke groet,
Het bestuur van de Stichting voor Surinaamse Genealogie.