Stichting voor

Menu:

Zoeken

Item 1 Title

Item 1 Description

Item 2 Title

Item 2 Description

Item 2 Title

Item 2 Description

Item 2 Title

Item 2 Description

Item 2 Title

Item 2 Description


FOTOGALERIJ
Print This Post

Hoe maak ik mijn stambook bij NiNsee

NiNsee

NiNsee

Introductie in: Hoe maak ik mijn stamboom?

Bent u voornemens een zoektocht naar uw ‘wortels’ te starten of bent u reeds begonnen met het samenstellen van uw stamboom?
Het NiNsee nodigt u hierbij uit voor een leerzame maar ook gezellige middag waarin u wegwijs zal worden gemaakt in de zoektocht naar voorouders. Het maken van een stamboom is moeizaam. Volgens Paul Davids zijn “Jobs geduld en Salomons wijsheid” wenselijk en noodzakelijk om ergens te komen. Een deel van de namen en plaatsen zijn tegenwoordig digitaal goed vindbaar. Het probleem is, dat de archieven verspreid zijn over Nederland en Suriname en dat er tot nu toe nog maar weinig digitaal vastgelegd is. Daar zal in de komende jaren wel verandering in komen als de originele archieven weer terug gaan naar Suriname. Wilt u dat niet afwachten, kom dan naar de introductie in stamboom maken.

De introductie wordt geleid door Paul Davids (1948), bestuurslid van de Stichting voor Surinaamse Genealogie. Davids weet mensen de weg te wijzen in de diverse Surinaamse registers op zoek naar hun afkomst. In het dagelijks leven is hij interim manager en werkzaam in de woningsector. Davids is 10 jaar geleden samen met zijn Surinaamse vrouw een zoektocht gestart naar haar “roots” en hij wil zijn ervaringen delen.

Datum: zaterdag 28 november 2009

Programma:
13.00 Bezichtigen tentoonstellingen Doorbreek de stilte en Kind aan de Ketting
14.00 – 15.45 Presentatie
15.45 – 16.15 Vragenronde/Discussie

Contact: Drs. Ruth Dors, r.dors@ninsee.nl of telefoon (020) 568 2083
Adres: Linnaeusstraat 35f, 1093 EE Amsterdam

NB. Bij voorkeur reserveren
Afsluiting met een borrel!